Meer
Publicatiedatum: 13-06-2019

Inhoud

Terug

8.033 We bepalen de koers en ambitie van onze gemeente rond de invoering van de Omgevingswet.

8.033 We bepalen de koers en ambitie van onze gemeente rond de invoering van de Omgevingswet.
Portefeuillehouder
Schot Arie
Steketee Marcel

Status
Gestart

Planning
Startdatum: 31-12-2017
Einddatum: 30-12-2019

De Omgevingswet vraagt van gemeenten dat ze hun koers en ambitie bepalen. Wij bepalen welke gemeente we willen zijn: conserverend, calculerend, onderscheidend of vernieuwend.Toelichting

De organisatie heeft zich voorbereid op het opstellen van kaders en ambities door de gemeenteraad in voorbereiding op de Omgevingswet. Dit onderdeel is voor alle gemeenten in Nederland nieuw en we hebben ons georiënteerd op gemeenten die deze stap al hebben gezet. De gevolgen die dit voor de organisatie hebben we in beeld gebracht en vormen inspiratie voor het raadsproces in 2019.

G
Kwaliteit
G
Tijd
G
Geld